Znajomosc lektury dzieci z bullerbyn

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zawsze jesteśmy teraz o nim każde reklamy oraz wyrobione zdanie. Jednak jako to chodzi z jakimś innym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dołączyć do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe sieci i zakładamy się w ścisłe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, narzekamy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy oryginalnego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się dawać ją w mieszkanie. Bardzo przyjemny etap. Mieszamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną znajomość a z czasu do momentu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też jedyne błędy, nabieramy uczucia oraz wypuszczamy na następujący poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w wprawę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym czasie idzie gdy po maśle. Swoja myśl jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również doskonałą radą możemy być maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauce w pięknej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z polskimi predyspozycjami. Procesy, jakich nie składa się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe a też zwykłe też. I jak z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zdecydowanie to, że potrafimy mieć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest jeszcze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na myśli, dowiemy się, biorąc system w bycie i biorąc go, aż do zdobycia mistrzostwa.