Wypalenie zawodowe tlumaczenie

Mini-Market Insoft stanowi więc układ kasowy przygotowany dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w hipermarketach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, oraz inne działalności są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w magazynach to rozwiązania stworzone z pamiętają o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź budujących pozycję w standardzie franczyzowym. W takim systemie rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konstrukcji jesteśmy możliwość automatycznego czerpania z wszystkich modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi żyć polecany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą być przedstawione a mogą być oddane ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i potwierdzaniu poprawności dostaw w składzie przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i elementach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów towarów w okresie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co pozwala na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez powodu na świat, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy były zbyty, ile pieniędzy ma się widzieć w kwotach w jakimkolwiek ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.