Worki filtracyjne stalowa wola

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu wyborowi w sytuacji worków filtracyjnych z rozmaitych środków także o oryginalnym wymiarze i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim istnieje kłopot z czarnym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Bardzo znane - filtry modułowe, które wykorzystywane są zwłaszcza w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie pełnią swoją rolę również przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bliskiej ofercie posiadamy również wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy i słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z uwagi na własną formę mają długą powierzchnię filtracyjną.

Dużo bogata skala proponowanych odpylaczy ułatwia nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Dużo wiedzy o naszej ofercie można uzyskać na krajowej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są wygodne w klasie przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej głowie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, oraz w porządku zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.