Szatkuje pl

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy szatkowanie kapusty np. w obiektu zakiszenia robiło się przy pomocy noża. Następną wersję znacznie szybko ulepszoną stanowiła szatkownica ręczna. Właśnie do poszatkowania ogromniejszej miary kapusty wykorzystywana jest szatkownica do kapusty elektryczna. Stanowi wówczas znacznie powszechny przyrząd, którego podstawową wartością jest szatkowanie kapusty, a po dokonaniu dodatkowego wyposażenia może pełnić nowe role np. bronić się krajalnicą, czy tarką.

http://linuxclub.pl/grupa-wolff/pdf/katalog-ex/11/obudowy-i-rozdzielnice-w-oslonie-ognioszczelnej-dla-grupy-IIb-h2-ex-atexpdf/

Szatkownica do kapusty elektryczna pewno odnaleźć zastosowanie także w urzędach żywienia zbiorowego, restauracjach, jak również gospodarstwach domowych. Tymże dużo, że z jakimś rokiem wzrasta świadomość narodowa dotycząca zdrowego odżywiania. Jeszcze niewiele pań kwalifikuje się stosować dietę wegetariańską nie właśnie z myśli etycznych, lecz również zdrowotnych. W dobie, kiedy jemy dużo warzyw oraz owoców potrzebna jest zgodna szatkownica. Zostało potwierdzone naukowo, iż im kraj bogatszy, tym je się w nim nieco mięsa, a bardzo dużych produktów, takich jak kapusta, także inne warzywa oraz owoce. Wyniki też są wielkie w w porządek witamin, jak witamina I, C, B. E. Jak także w błonnik, który pobudza przemianę materii, co tłumaczy na ograniczenie wagi ciała, a wtedy sprzyja odchudzaniu. Gra tym warzywa należą do normalnie kalorycznych produktów żywnościowych, co oznacza, że nawet odchudzające się kobiety mogą zezwolić sobie na zjedzenie warzywnego posiłku do duża. Szatkownica idzie w lawinowym tempie przygotować nawet duże miar tego warzywa np. w sukcesu planowanego kiszenia kapusty. Taka maszyna zapewnia krajankę z kapusty bardzo ładnie, jednolicie wyglądającą, co ma idealną klasę produktu. Szatkownica do kapusty elektryczna przygotowana jest z metalowego korpusu, silnika, przekładni pasowej, która napędza wał. Na wale położona jest podstawa robocza, która jest zaopatrzona w pięć noży o spiralnej krawędzi cięcia. To wszystko zapewnia stały, optymalny kąt cięcia. Nad tarczą położony jest kosz zasypowy. I pod tarczą zlokalizowana jest rynna, po której zbiera się poszatkowana kapusta. Poza tym szatkownica cechuje się wysoką trwałością, gdyż zrobiona jest w sumy ze byliśmy nierdzewnej. Jest dostępna w eksploatacji i na dodatek można ją dostosować do indywidualnych spraw poprzez liczne dostępne wyposażenie dodatkowe.