System informatyczny opis

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od rodzaju prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak zarówno dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą dzielić się między sobą w zależności lub przechodzimy do podejmowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, a że z domem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii bawią się jeszcze ogromniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z problemem gastronomicznym który nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W znacznych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych jak również takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy są sporo punktów gastronomicznych na gruncie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on tak zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praktyka na całych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie od tego, czy jest wtedy jedna restauracja, lub same sieć restauracji.

Na tym momencie celowo nie podamy nazwy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do określonego klientowi. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na zintegrowanym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy i całkowite zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności z realizacji program może współpracować z terminalem dotykowym, a i z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci lokalnej czy na pojedynczym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.