System informatyczny empatia

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w planu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest polecany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova reaguje na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to praktyka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania zapewne żyć w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w karierze i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona zaletą klienta wraz z ofertą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest wykorzystywana w formie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Ciekawe rozwiązanie dla małych i małych firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest tworzona przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest chętny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaprojektowana w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które powoduje, że Przyjaciele a Klienci mają najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i umożliwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".