Swieze figi salatka

http://erp.polkas.pl/comarch-demo-altum-erp-optima/

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich oraz nie tylko naszych potraw. Można je pisać praktycznie z wszystkiego warzywa, połączonego z nowymi w właściwych proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic to dziwnego, iż nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, ale jest zarówno dużą bombą witaminową, niezbędną do jedzenia swego ciała w doskonałej formie.

Domowe surówki
Gotowe surówki możemy uzyskać w zakładach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W moc wypadkach jednak bardzo bardziej smakują samodzielnie komponowane surówki, i samym ich zabiegiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub męczącego ich szatkowania. To a w jakimś domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niepozorne urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w jakiejś kuchni. Jest wyposażone w wygodny pojemnik, do jakiego wrzucamy obrane warzywa w całości, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Dobrej form rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny
Taki rozdrabniacz to rada na to, jak stworzyć pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, jaką najbardziej preferujemy, i włączymy urządzenie, a po kilku chwilach możemy wziąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Także toż wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni – estetycznie, szybko i tak. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, by jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które składa swój czas, i pobudza do ostatniego, by jeść też dobrze surowych, świeżo siekanych warzyw!