Rozwoj strategiczny firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz skład w kajecie. W niniejszym jedynym, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Natomiast jego sklep nie miał jedynie towarów i materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo dobrej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej rzeczy?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z najliczniejszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku i podawany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów i produktów. Łączy się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a wraz mają idealne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla niektórych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do ważnego zadania, którym jest organizowanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, natomiast nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.