Rozwoj firmy rodzinnej

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających samodzielnie z naszych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i marki dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

novitus hd eNovitus HD E - drukarka fiskalna Polkas Kraków

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy istnieli w cali zadowoleni i pewni co do cen rynkowej i marki oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do służby w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w jakiejś książki w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na wstęp do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe produkowane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruncie w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki uczynione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na jakość, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa zapewne żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale uczynione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zbudowane ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji społecznej i ekonomicznej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, stworzonymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki jest zaadaptowany do lektury w przestrzeniach zagrożonych wybuchem