Program wspierajacy administrowanie przedsiebiorstwa

Enova365 jest wyłącznie polskim systemem ERP, który wspiera administrowanie w określonym przedsiębiorstwie. Program ten stanowi gotowe rozwiązanie przeznaczone do zarządzania zarówno firmami, jak i instytucjami. Architektura całego oprogramowania opiera się na modułach. Odpowiadają one za określony obszar działania danego przedsiębiorstwa. Może to być sprzedaż, księgowość, kadry, czy obsługa klienta. Wszystkie moduły są ze sobą zintegrowane. Dzieje się tak dzięki wspólnej bazie danych.

Całe oprogramowanie  jest dopasowywane do określonej organizacji. Dlatego też jest ono dostępne w trzech wersjach, takich jak enova365 srebrna, enova365 złota i enova365 platynowa.
Srebrna wersja to oprogramowanie przeznaczone w głównej mierze dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługa podatkowo-finansowa odbywa się przy pomocy Księgi Przychodów i Rozchodów.
Złota wersja przeznaczona jest dla wymagających użytkowników. Wersja ta przeznaczona jest dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Posiada moduły obsługujące sprzedaż oraz kadry i płace oraz wzbogaconą funkcjonalność w stosunku do wersji srebrnej.
Platynowa wersja zaspokaja najwyższe wymagania użytkowników. System ten podlega w żaden sposób nie ograniczonej rozbudowie.
Korzystanie z programu enova może odbywać się na kilka sposobów. Może to być tradycyjna praca na komputerze w oknie programu. Z systemem można również łączyć się przy pomocy przeglądarki internetowej lub przy pomocy urządzenia dotykowego.
System można wdrożyć do przedsiębiorstwa między innymi poprzez zakup bezterminowej licencji. Oprogramowanie można także wynająć i płacić okresowy abonament.

http://erp.polkas.pl/sage-2-symfonia/

System zaprojektowany jest w szczególności dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest eksperckim oprogramowaniem, który wspiera nie tylko procesy pracy, ale także wspiera podejmowanie decyzji. Pomaga rozwiązywać problemy i działa w celu unikania błędów. Jest sprawdzonym rozwiązaniem, wykorzystywanym przez tysiące polskich firm.

System enova365 zawsze odpowiada aktualnym potrzebom firmy. Charakteryzuje się wysoką jakością oraz najwyższą efektywnością w podejmowaniu działań oraz oszczędzaniu. Ponadto łatwo go uzupełniać i rozbudowywać o kolejne moduły.