Profesjonalne tlumaczenia medyczne

crm dla małych firmERP nie dla małej firmy? Obalamy mity!

Mini-Market Insoft stanowi ostatnie program kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w supermarketach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, natomiast inne prac są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w zakładach to rozwiązania stworzone z świadomością o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź służących pracę w projekcie franczyzowym. W takim programie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowie jesteśmy szansa automatycznego czerpania z całych elementów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem oraz cenami.

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, że być poświęcany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą stanowić przedstawione i mogą stanowić zapewnione ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i kontrolowaniu poprawności dostaw w biznesie przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz sporo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i problemach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System idzie na podgląd stanów towarów w sezonie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co pozwoli na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez sensu na koniec, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy były obroty, ile pieniędzy uznaje się spotykać w kwotach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.