Organizacja slubow lodz

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu stanowi niesamowitym przeżyciem. A nie zależy to z tego czy ślub czerpiemy z intelektu lub stanowi to znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I trwało się. Mój wieloletni narzeczony w tyle mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego potężnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to główne prac o których pomyśleliśmy. Nie myśleli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli idzie o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły partner nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jak sądził, tak się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W stosunku spośród ostatnim obrączki ślubne też wymagały być wzięte w niniejszym stylu. Wymyśliliśmy, iż ma wtedy być związanie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To podobno nowa popularność oraz technologia na zachowanie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie jak inny pierścionek, to dla mojego chłopa to naturalna nowość. Wszak który facet chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dobrze chodziliśmy w tych obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i pewnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Były także dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko stanowiło ją przekonać, iż obecne dodatkowo nie są te normalne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w tym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na naturalny ślub przyjdzie. W końcu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wysokie. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Dowiedz się więcej

Ceremonia Aż w efekcie nadszedł ten cały dzień. Pogoda była znaczna, słońce świeciło, co prawdopodobnie jest przyjaznym zwiastunem na dolę. Nie uwzględniam żadnych przesądów, a ten znacznie mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej mamy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w końcu te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli obecnie partnerem i kobietą. Stanowili daleko dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i prywatkom nie było końca. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Więc istniał rzeczywiście udany dzień.