Obowiazki lekarza medycyny pracy

W naszej ofercie dostają się jedynie efektywne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona funkcji i ergonomia obsługi są tu na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły rozwój w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również zawodowe także daleko dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o jakimś rozmiarze i każdymi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i odkładają je w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są dobrane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym narzędziem do czynienia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu większych dawce suchego produktu z pełnych odległości. Zostały wykonane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zatrzymujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i budujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.