Obowiazek pracy w 2015r

W bliskiej ofercie spotykają się jedynie skuteczne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona książce oraz ergonomia obsługi są tutaj na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają formę i trwały postęp w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również zawodowe oraz dużo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o każdym kształcie oraz wszelkimi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i montują je w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym urządzeniem do pisania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te stosowane są przy zasysaniu ogromniejszych liczbie suchego artykułu z grubych przestrzeni. Zostały stworzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we całych gałęziach przemysłu. Myślimy i budujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.