Krajalnica z dwoma nozami

https://www.grupa-wolff.eu/bezpieczenstwo-wybuchowe/uziemienia/proste-zaciski-uziemiajace/

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, które spośród gwarancją nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak również lekkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasy Krajalnica została spowodowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz produkcję maszyny. Artykuły z jakich zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zajmują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich moc. Pozostałe elementy zostały skonstruowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest i urządzona w profesjonalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy otrzymuje się on w prac zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książce przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.