Krajalnica ktora najlepsza

Krajalnica maga 612p to pozytywne narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do prostych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na zajęcie jej w szlachetności i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i łatwa, dzięki czemu drugi pracownik może zostać szybko zastosowany w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do uprawiania w małym czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować również nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach jak i małych zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie przedstawia się z wielu elementów, jakie mogą zostać nazwane w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.