Krajalnica heristal

Krajalnica maga 612p to korzystne narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do ostrych jak sery. Dobre produkty i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w przejrzystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu nowy gość może stać szybko wdrożony w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to:- wymiary 635 x 500 x 495 mm- klasa bezpieczeństwa to IP33- ciężar urządzenia 39 kg- grubość krojenia od 0 do 28 mm- stół podawczy 300 x 250 mm- moc silnika 250 W- długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana jest w dwóch wersjach.Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci.Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą.Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i praktyczne do zrealizowania w niewielkim okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować a nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego.Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych biznesach jak również małych zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na słabym poziomie.Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto.Do krajalnicy dostępne są te części zamienne w małych cenach. Urządzenie komponuje się z wielu czynników, które mogą stać zastąpione w sukcesu zniszczenia lub awarii.Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.