Krajalnica do wedlin uzywana

Krajalnica do sera to narzędzie gastronomiczne używane również w placówkach restauracyjnych kiedy również marketach spożywczych. W większości firmy kwalifikują się na zakup urządzenia służącego do krojenia sera oraz wędlin. Należy przecież mieć, że krajalnica do sera powinna mieć teflonowe ostrze zapobiegające przyklejaniu się plastrów sera do noża.

http://erp.polkas.pl/polska-sage-symfonia-2-0-czyli-dlaczego-warto-przejsc-do-nowej-wersji-oprogramowania-firmy-sage/

Gdzie spotkamy krajalnicę? Krajalnice stosowane w obiektach gastronomicznych takich jak restauracje, firmy cateringowe, zakłady zbiorowego żywienia charakteryzują się bardzo wyższą skutecznością niż urządzenia dane do akcji w biznesie, gdzie stosowane są sporadycznie do krojenia mniejszych ilości towarów. Elementem są hipermarkety, gdzie sery krojone są nie wyłącznie na oczekiwanie klienta, ale i sprzedawane w postaci krojonej na działach samoobsługowych.

Krajalnice do sera Krajalnica do sera powinna zapewniać precyzję i wydajność pracy dzięki wysokim nożom oraz umożliwiać krojenie grawitacyjne, podczas którego gotowe plasterki kładą się w z góry danym miejscu. Jeżeli krojony produkt tworzy być pakowany w sensie dalszej sprzedaży możemy ustawić ilość potrzebnych plastrów, jaka będzie odliczana przez urządzenie. Stanowi obecne propozycja posiadana przez urządzenia automatyczne. Końcówkę produktu również możemy wygodnie kroić wykorzystując w niniejszym sensu nasadkę dociskową dobraną do urządzenia. Zakres regulacji grubości krojonych plastrów wynosi od 0 do 28 mm. Wymiary ostrza wynoszą zwykle 250 do 300 mm. Szczególnie istotne jest ponad zapewnienie bezpieczeństwa pracy użytkownika i uniknięcie nadmiernego obciążenia pracownika, aby nie powodować nadmiernego zmęczenia spowodowanego długim czasem obsługiwania urządzenia. Krajalnice do sera w grup przygotowane są z aluminium - elementy mające styczność z produktami żywnościowymi z eloksalowanego aluminium, a podstawa z aluminium lakierowanego. Dzięki temu są one lżejsze, ale nadal zapewniają użytkownikowi stabilność podczas pracy.