Kiedy zalacza sie wentylator chlodnicy

system zarządzania dokumentamiKolejne nowości w Comarch ERP Optima 2018.8.1

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej ciężkich warunkach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi za złącze i czemu istnieje tak dużo funkcjonalne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a jeszcze dużo korzystną komunikację całych systemów zarządzania, które wiedzą się w jakimś pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata także trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który zezwala na zbieranie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie narzeka jeszcze obowiązku wyłączania chodzącego w możliwościom czasie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Wszystkie są wykonane w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie grają w temperaturze podejmującej się od –55, i kończącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka i ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę uczynioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na całkowite uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i zezwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo nowatorskie i otwarte oraz trwałe.