Jak sprawnie zarzadzac siecia sklepow

Oprogramowanie dla sieci sklepów to dobre rozwiązanie, ponieważ można w ten sposób zarządzać wszystkim tylko za pomocą komputera. Jest to bardzo wygodne w przypadku sklepów, gdzie nie ma komputera na zapleczu, a jest on wyposażony tylko w kasy. W ten sposób kasy komunikują się z centralą poprzez rozległą sieć, czyli Internet.


W ofercie można znaleźć oprogramowanie nie tylko dla dużych sieci sklepów, ale także dla tych mniejszych. W ten sposób można zdalnie prowadzić własną politykę cenową w każdym ze sklepów.
Inne oprogramowanie daje możliwość kontrolowania wszystkich aspektów, nad którymi powinna czuwać centrala. W ten sposób można zarządzać asortymentem i cenami, prowadzić analizy, podejmować decyzje o zaopatrzeniu. Natomiast zadania personelu w sklepie pozostaną skupione wokół sprzedaży i obsługi klienta.
Oprogramowanie dla sieci sklepów zapewnia m.in. podgląd tego, ile zarobiła każda kasa. Program podaje na bieżąco obroty sklepu i jaka marża została zrealizowana na sprzedanych towarach. Innym plusem jest również podgląd stanu kas. W każdej chwili można zobaczyć stan kasetki w każdy sklepie. Kolejnym atutem jest oszczędność czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw w sklepach dzięki wprowadzaniu dostaw w centrali oraz potwierdzaniu ich poprawności.
Dzięki Systemowi Lojalnościowemu wprowadzonego na poziomie centrali i w poszczególnych sklepach, można zachęcić klientów do częstszych zakupów.
Wprowadzenie oprogramowania dla sieci sklepów umożliwia podgląd stanów towarów – na bieżąco, w rzeczywistym czasie. Dzięki temu można w błyskawicznym tempie zadecydować o dodatkowej dostawie lub przerzuceniu towaru pomiędzy sklepami.
Jednym z atutów jakie można uwzględnić to fakt, że oprogramowanie dla sieci sklepów zawiera wersje wielojęzykowe, co umożliwia wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów niezależnie od lokalizacji. Jest do bardzo duży plus.


http://erp.polkas.pl/magazyn-i-sprzedaz-wybrac-ostatnia-cene-sprzedazy-towaru-dokumencie-handlowym-programie-comarch-erp/

POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl