Erp optima moduly

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest podać uwagę na pomysł ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to optymalne narzędzie dla młodych i średnich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr i płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże potrafi się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprace z ustawą o rachunkowości. Dotyczy to z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego przydatne są w nim drugiego sposobu urządzenia do raportowania i ocen i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można pozyskać nie tylko dojazd do jego ważnych oraz zaawansowanych funkcji, ale jeszcze do asysty technicznej, która pomaga rozwiązywanie tych problemów i wdrażanie rozwiązań dopasowanych do dużej dziedziny oraz instytucje. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych działów a wszelkiej firmy, lecz również przyczynić się w niski droga do wzmocnienia jej skutków.

http://www.comarch-polkas.pl/comarch-erp-optima/cdn-handel-z-magazynem/CDN Handel z magazynem - Program Comarch ERP Optima

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online albo więcej z 60-dniowego dema offline. Jest wówczas niesamowicie istotne, ponieważ dzięki temu potężna podjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w określonej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego aktualnie ponad 60000 spółek z wielu dziedzin, co stanowi oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.