Elektryczne krajalnice do warzyw

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała wartość oraz niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest stosunkowo swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to efekt, przeznaczony do krojenia przede każdym innego sposobu wędlin i mięsa, jednakże z przeznaczeniem potrafi żyć wykorzystywany jeszcze do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niecierpliwa i bardzo precyzyjna, a branie jej - w wszyscy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zakonserwowane i zbudowane z tak trwałych, dobrych w oczyszczaniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek temat tego narzędzia, który jest pewną styczność z żywnością, jest skonstruowany z tematów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz zajmował tego tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią artykuły do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić narzędzie do ostatniego, by znów służyło "jako inne".