Ekran dotykowy samsung j3

GASTRO POS jest programem, który powoduje na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako bardzo atrakcyjny plan na zbycie gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w praktyki kelnerom oraz tymże jedynym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo dobrej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i czasochłonnych szkoleń, i bardzo praktyczna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z wysoką gamą funkcji, znacznie dobrze sprawdzi się w nie właśnie w niewielkim, pojedynczym lokalu, ale i w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest szczególnie sprawnym systemem, jaki przyjmiemy na zbytu. W relacji od profilu lokalu, lub stanowi zatem bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najprzydatniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy jak również sukcesie jaki generuje. W relacji od stanowiska, można również ustalić widok opcji tak, żebym stanowił on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel jest wstęp do pełnych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z systemami hotelowymi i akcesoriami do zadań specjalnych.