Drukarka fiskalna posnet temo cena

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 albo z 3.00 na 2.00 – ta inna możliwość toż najmilsza reklama dla śpiochów, tylko trochę niebezpieczniejsza dla klientów kas fiskalnych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w niniejszych punktach pewno stanowić zrobiona wyłącznie bezpośrednio po dokonaniu raportu dobowego, i przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

Zmiana czasu w nocy to możliwy plus dla kasjerów, którzy podejmują w porach nocnych – za dodatkowy czas pracy mają do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do uzyskania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to przecież taka trudność dla klientów kas fiskalnych, jacy zamierzają w programach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana momentu w kwotach fiskalnych że być zrobiona tylko po ukończeniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Ponadto w pewnych kasach fiskalnych prawy do wymiany etapu jest dopiero autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co narażają kasjerów na coraz większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Jeżeli te warunki są dla nas oczywiste, możemy podejść do operacji zmiany pory na bliskiej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich możliwości oraz zapewnienie zmian. Procedura ta stanowi wysoce dokładnie określona w instrukcji obsługi, jaka jest przyłączona do kasy fiskalnej przez producenta. Gdyby będzie brało miejsce zdarzenie, w którym pomimo postępowania zgodnie z raportem w informacji i w/w wskazówkami operacja zmiany pory nie udała się, zalecamy jeszcze jedyne rozwiązanie: zmiana godziny o cenę mniejszą niż 59 minut np. 30 chwili i przygotowanie jeszcze raz tej operacji po upływie doby. Gdy i ostatnie nie pomoże nam doprowadzić godziny do odpowiedniej wartości – wtedy zachęcamy do związku z dobrym działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych są dzisiaj trochę czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie momentu w urządzeniach. W moc przypadkach najpraktyczniejszym rozwiązaniem wykaże się wprowadzenie chwilowej przestrzenie w ewidencji sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni okazać w układu z tym wyrozumiałość.