Diody led mocy

Wszystek z nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które wskazują nam możliwość ewakuacji w razie zagrożenia. Stanowią zatem oznaczenia, które zgodnie z założeniem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą szukać się w instytucjach zewnętrznych i przedsiębiorstwach prywatnych. Znaki też cierpią na planu oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z budynku, w jakim dotarło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te korzystają najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

 

Wraz z wzrostem technologii uzyskaliśmy możliwość stosowania oświetlenia awaryjnego led. Za jego uwagą możemy oznaczyć trasę ewakuacji i rozwiązania awaryjne bez wydatkowania dużych środków. Diody LED ukazują się dużą wydajnością świetlną i złym poborem energii elektrycznej. Potrafimy kosztuje montować bezpośrednio na przeszkodzie czy suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim kształtom oraz niskim kosztom eksploatacyjnym są bardzo atrakcyjną opcją dla starych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

Cechą szczególną oświetlenia awaryjnego istnieje droga jego wykorzystywania podczas niedoboru lub całego braku prądu. Gdyby jesteśmy do podejmowania z niespodziewaną przerwą w dostawie energii w zysku awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, które że skutkować bez zasilania nawet do trzech godzin. To podejście jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych ludzi i użytkowników w razie zagrożenia.

Innowacyjna metoda oświetlenia LED nie tylko umożliwia nam niskie koszty eksploatacji, lecz jeszcze metoda na dowolne zabezpieczenie swoich maszyny i przedsiębiorstw.